Kredyty konsolidacyjne


Kredyty konsolidacyjne

Masz kilka kredytów? Męczą cię comiesięczne raty, które ciężko zapamiętać? Chciałbyś wszystko połączyć w jedną i w dodatku niższą ratę? Mamy dla ciebie najlepsze rozwiązanie kredytu konsolidacyjnego. Raz na zawsze zapewnij sobie przejrzystość i lepszą kontrolę budżetu osobistego.
Kredyt konsolidacyjny jest to najbardziej korzystny produkt bankowy, który może wziąć kredytobiorca. Kredyt konsolidacyjny to nic innego jak pokrycie przez bank zobowiązań klienta z innego banku, w postaci dodatkowego kredytu w kwocie równej lub wyższej od ówczesnych rat. Zaciągając kredyt konsolidacyjny, zyskują Państwo obniżenie liczby spłacanych dotychczasowych rat na poczet jednej, w dodatku niższej raty. Główną zaletą jest więc połączenie kilku kredytów w jeden, z obniżoną ratą. Ponadto istnieje możliwość dobrania potrzebnej gotówki na inne wydatki. Charakterystyczne dla tego rodzaju kredytu jest również wydłużenie okresu kredytowania oraz niższe oprocentowanie w porównaniu do innych, oferowanych kredytów na rynku. Przeniesienie konsolidacji do jednego banku to oszczędność czasu i pieniędzy. To ogromny komfort dla nas i naszego portfela. Jest to niewątpliwie szereg korzyści. Przede wszystkim wygoda, związana z jedną, niższą ratą. Następnie ogromna oszczędność czasu, aż do zmniejszonej raty zaciągniętego zobowiązania.

Jeśli jesteś zainteresowany kredytem konsolidacyjnym zachęcam do zapoznania się z ofertą. Poniżej lista wszystkich dostępnych kredytów konsolidacyjnych oraz ich porównywarka.